Gianna - prodkucent odzieży dla  xxl dla puszystych
Wszystko zaczęło się od marzeń!

Nasza marka powstała 20 lat temu, początkowo nazwaliśmy ją MODENA MAXI, później GIANNAG a obecnie skróciliśmy nazwę do nazwy GIANNA. Marzyliśmy o tym, aby stać się marką rozpoznawalna, cieszącą się popularnością. Chcieliśmy stać się marką globalną.

W momencie tworzenia marki nikt nie wiedział jaka czeka ją przyszłość. W ówczesnych czasach powstawało wiele start-upów odzieżowych, zarówno z odzieżą typu PLUS SIZE, jaki ze standardową – typową rozmiarówką. Wiele z nich niestety upadało w bardzo szybkim tempie. Na szczęście z nami było inaczej. Dlaczego?

Postawiliśmy na jakość.

Od samego początku wiedzieliśmy, że najważniejszą cechą naszych ubrań ma być JAKOŚĆ. Rynek mody dla osób puszystych w Polsce dopiero raczkował, wiedzieliśmy że osoby z nadwagą mają olbrzymi problem z kupnem ubrań w dużych rozmiarach, które szyte byłby z dobrej jakości materiałów. Nasze ubrania odszywaliśmy wyłącznie z najlepszych i modnych tkanin sprowadzanych z różnych krajów.

Początkowo działaliśmy na zasadzie kontraktacji. Nasi przedstawiciele jeździli do właścicielek sklepów i prezentowali im nowe kolekcje, które po kilku tygodniach były odszyte i gotowe do dostarczenia bezpośrednio do sklepów. Po kilku latach podjęliśmy decyzję o otwarciu własnych sklepów w galeriach handlowych.

Obecnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek. Sprzedaż prowadzimy za pomocą platformy www.giannag.pl, na której można zakupić ubrania przez klientki detaliczne, jak i istnieje możliwość uzyskania dostępu do cen hurtowych poprzez zarejestrowanie konta firmowego.

Zapraszamy do nawiązania współpracy hurtowej jak i do udanych zakupów detalicznych.

Gianna

NASI PARTNERZY